Doskonały garaż

W tym momencie wielu z was marzy o swoim garażu, w jakim będziemy mogli trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w bardzo zimne ranki nie trzeba skrobać szyb, czy odśnieżać zalegającego na pojeździe śniegu. Garaż zapewnia znacznie atrakcyjniejsze możliwości, tego typu jak:

  • przechowywanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy twojego samochodu.
  • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega uszkodzeniu
    dobre czynności obsługowe w tego rodzaju garażu możemy przygotować samodzielnie.
  • A więc faktycznie oszczędzamy pieniądze mając garaż. Przecież zadbane, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw zrobimy samemu, taka nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się mocniej. Lecz żeby garaż był dobry powinniśmy wyposażyć go w okna, w jakich montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są zarazem bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domu

To idealne rozwiązanie. Czasami tego typu garaż mamy możliwość zastosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i posiadamy tani i prędko przyszykowany taras. Powinniście tak zaplanować dom jednorodzinny, by wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na tego rodzaju nasz taras. Oczywiście w takich oknach należy zamontować żaluzje bądź stylowe w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec może wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Zobacz koniecznie: bramy garażowe Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w sprzedaży rolet, żaluzji, plisów.

3 myśli do „Doskonały garaż”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *