Celnicy i przestrzeganie prawa

Trudno jest przemycać cokolwiek zwłaszcza, że prawo celne jest bardzo surowe. Nie można wwozić na teren kraju tego, co jest zabronione. Nie mówimy tutaj tylko o broni czy narkotykach, ale o alkoholu i papierosach też. Przestrzeganie prawa jest bardzo ważne i trzeba o tym pamiętać. Celnicy są wstanie wszystko znaleźć, dlatego szkoda naszej pracy na chowanie nielegalnych przedmiotów czy towaru.

Celnicy dokładnie sprawdzają:
– co przywieziemy do naszego kraju przez granice,
– co wywozimy za granicę,
– robią obławy na przemytników nawet bardzo daleko od granicy.

Jak widać bardzo rzeczowo pochodzą do swojej pracy, dlatego nie jest łatwo żeby udało się cokolwiek przewieźć. Ich kontrole są bardzo często i bardzo skuteczne. Lepiej podporządkować się prawu, jakie mamy w naszym kraju, a wtedy będziemy o wiele zdrowsi i co ważne będziemy chodzić na wolności. Wiele osób ryzykuje, ale ostrożnie kończy się to porażką i trzeba będzie ponieść tego surowe konsekwencje. To naprawdę nam się nie będzie opłacało i szkoda aż tak ryzykować.

23 myśli do „Celnicy i przestrzeganie prawa”

  1. Lubię pomocne informacje w swoich artykułach. Będę zakładkę bloga i sprawdź ponownie tu regularnie. Jestem pewien nauczę się wielu nowych rzeczy tutaj! Powodzenia na następny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *